День української писемності та мови

9 листопада у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, українська спільнота відзначає Свято української писемності та мови.

Напередодні цього свята учні 9 класу взяли участь у інтелектуальній грі «Наша мова калинова» до Дня української писемності та мови.  Дві команди змагались у різних конкурсах: «Мовне асорті», «Абетка», «Словникар», «Цікавий наголос», «Граматичний турнір», «Склади прислів'я». Дев'ятикласники вправно розставили картки з словами за алфавітом, поставили наголоси у словах, швидко та правильно відповідали на запитання з української мови.  Перемогу здобула команда «Юні мовознавці» (Андрющенко В., Чорна А., Поліщук А., Шевчук А., Римарчук В., Наконечний С.)

Учні також презентували буклети, у яких розмістили інформацію про історію свята, Нестора Літописця, цікаві факти про українську мову та писемність, вислови відомих українців про мову.

Сьогодні ми ще раз переконалися у тому, що українська мова – це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов’я, прекрасна і барвиста, наче дощова веселкаВивчати мову, удосконалювати свої знання, збагачувати словниковий запас під час читання і спілкування, досконало володіти нею – обов’язок кожного справжнього українця.

08.11.2018 | Aдмін