Інтернет-олімпіада з української мови

Вихованці 5 класу під керівництвом вчителя української мови та літератури Ковальчук А.М взяли участь в інтернет-олімпіаді «На урок».

Інтернет-олімпіада була розрахована на всіх учнів і мала на меті повторити та закріпити знання, здобуті під час попереднього навчального року з відповідної предметної дисципліни. Завдання розроблені відповідно до шкільної програми. Олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – усі учні, перебуваючи в рівних умовах, змогли проявити себе та отримати нагороду за роботу.
Ця олімпіада  проходила дистанційно. Для того, щоб взяти участь, необхідно лише мати комп'ютер чи планшет з доступом до мережі Інтернет. На виконання роботи достатньо було 40 хвилин. Інтернет-олімпіада «На Урок» — це дієвий спосіб підвищити інтерес школярів до навчання.
Учасники олімпіади були  нагороджені дипломами І ступеня Всеукраїнського  рівня.

16.11.2018 | Aдмін