Тиждень безпеки дорожнього руху

На виконанання листа управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації №01-07/1122 від 07.11.2018р., з метою зниження рівня аварійності та ступеня тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод, створення безпечних і комфортних умов руху транспортних засобів, пішоходів та інших учасників дорожнього руху на вулично-дорожній мережі у школі було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху з 12.11 по 18.112018р.

Розпочався тиждень інформаційною радіолінійкою. Класними керівниками 1 - 11 класів проведено єдиний урок "Безпека на дорозі - безпека життя". Учням початкових класів було організовано показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-5 кл.). Протягом тижня був проведений конкурс тематичного малюнку на тему «Мій кращий друг - безпечний рух"». Для учнів 1- 4 класів відбувся конкурс віршів, ребусів та загадок про дорожній рух.

Учні 11-го класу  взяли участь у конкурсі лепбуків «Безпечна дорога до школи». Для учнів початкової школи старшокласники провели практичний тренінг з безпечної поведінки на дорогах, а також виготовили пам’ятки – буклети «Небезпечні та безпечні місця переходу вулиць нашого міста». До Тижня безпеки дорожнього руху учні 5- 9 класів написали диктант "Увага на дорозі".  Текст диктанту дав змогу не тільки перевірити грамотність учнів, а й нагадати їм, що правила дорожнього руху є обов’язковими для виконання всіма учасниками дорожнього руху. Їх виконання – запорука у збереженні людського життя на дорозі.

16.11.2018 | Aдмін