День Гідності та Свободи

21 листопада, у День Гідності та Свободи, ми вшановуємо громадянський  подвиг, патріотизм і мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. З цієї нагоди в нашій школі були  проведені тематичні заходи патріотичного і виховного змісту.

День Гідності та Свободи розпочався з інформаційних хвилинок. Класними керівниками 5-11 класів були організовані та проведені тематичні уроки пам’яті, бесіди, години спілкування  за темою «Герої нашого краю – патріоти України, єдиної суверенної держави».
   З учнями 8-11 класів була переглянута презентація «Події в Україні в листопаді 2013 року та у лютому 2014 року очима молоді» та проведений усний журнал «Хто вони герої Небесної сотні?».
    Вчителі історії Ковальчук А.М. та Мороз І.В. для старшокласників організували круглий стіл «Україна у боротьбі за державність», а також провели науково-теоретичну конференцію за темою «Причини початку Революції Гідності в Україні». Учнівські колективи 7,8,11 класів взяли участь у виставці історичних газет«Герої не вмирають».
     Протягом 19-21 листопада у шкільній бібліотеці було організовано та оформлено тематичну виставку історичної, художньої та документальної літератури за темою «Подвиг, що непідвладний часу».
Учні 11 класу  демонстрували на перервах відеоролики, презентації, короткометражні фільми, присвячені Дню Гідності та Свободи.
  Заходи  проводилися з метою виховання національної свiдомостi учнiв i людської гiдностi, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичні факти українського народу, їх значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.

21.11.2018 | Aдмін