Виховний захід "З Україною в серці"

Одна Батьківщина і двох не буває,

Місця де родилися завжди святі,

Хто рідну оселю свою забуває,

Той долі не знає в житті.

21 листопада українці відзначають одне із знакових свят в новітній історії України – День Гідності та Свободи. Сьогодні учні 4 класу разом з класним керівником Васильчук О.А. та педагогом організатором Копняк С.В. підготували виховний захід «З Україною в серці». Мета заходу - поглибити знання учнів про свою Батьківщину, про символи України, прищеплювати інтерес до вивчення історії та культури українського народу, виховувати почуття патріотизму, любові та гордості за Україну та її народ.

Свято вийшло на славу, так як протягом всього дійства тісно перепліталися літературні та музичні номери. Виступаючі учні були вдягнені у вишиванки, що створило теплу та святкову атмосферу. Учні щиро та зворушливо декламували вірші. Особливо вдалими та хвилюючими були ті, в яких мова йшла про сучасні події.

21.11.2018 | Aдмін