Орігамі

У  виставці-конкурсі  «Орігамі – придумані нами» взяли участь учні 1- 9 класів, які представили свої кращі роботи. Було представлено 42 вироби.  Активними були учні початкової ланки ( класні керівники Васильчук О.А., Дефан Л.М., Хріновська Н.І.)

Зі слів організаторів (Копняк Світлани Володимирівни, Мельник Світлани Вікторівни), мистецтво складання паперових фігурок – це не просто захоплююча справа. При виготовленні оригамі в учнів розвивається фантазія, уява, виховується естетичний смак, воля, акуратність, працьовитість.

Дитина отримує можливість розвивати свої творчі навички, створювати своїми руками красиві іграшки та геометричні фігури з паперу. Але при цьому, заняття оригамі не втомлює, а сприяє заспокоєнню і відновленню душевної рівноваги. Складання фігурок - процес неспішний і вдумливий, який напевно буде цікавий не тільки дітям, а й самим батькам. Оригамі може стати приємним заняттям для сімейного проведення часу. Загальні справи дітей і батьків особливо зближують і сприяють появі взаєморозуміння. Адже заняття оригамі - захоплююча подорож в паперову країну, де дитина може випробувати свої можливості і проявити свої здібності, прагнути до творення, гармонії, бажанням творити прекрасне.

Оригінальністю, естетичністю виконання відмічені роботи:  Довганюка Владислава, Летичевського Артема (учні 1 класу), Волошиної Вероніки- учениці 2 класу, Галузинської Каріни, Чорної Анни ( учні 4 класу), колективна робота учнів 3 класу, Кудинської Аліни - учениці 5 класу, Небурячик Дмитра- учня 6 класу, Сіберко Діани - учениці 7 класу,Семенової Інни - учениці 9 класу. Кращі роботи будуть представлені на району виставку-конкурс.

09.04.2014 | Aдмін