16 днів проти насилля

Щорічно в школі проводиться акція "16 днів проти насилля", мета якої попередити прояви насилля та дискримінації в учнівському середовищі, виховувати в дітей людяність, порядність, співчуття до проблем інших, вчити любити себе та близьких.

Відповідно до плану роботи школи та на виконання Обласної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року, з 25 листопада по 10 грудня було проведено щорічну акцію «16 днів проти насилля».

Протягом акції було проведено такі заходи:

1.     Урок людяності в  5 класі «Про почуття і співчуття»  до міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями. – вчитель основ здоров’я Затока О.А.

2.     Години спілкування «Підлітковий вік, що важливо знати» - класні керівники.

3.     Круглий стіл «Насилля в сім’ї. Шляхи запобігання» - робота з педагогами- психолог школи Данильчик Л.П.

4.     Тренінгове заняття «Мудрість батьківської любові» - батьки учнів 7 класу – класний керівник  Данильчик Л.П.

5.     Відеолекторій «Поспішай любити» - 8 клас – вчитель християнської етики Польова І.В.

6.     Інформаційні хвилинки для учнів 1-4 класів «Що ми знаємо про СНІД » - класні керівники.

14.12.2018 | Aдмін