Країна чаю

З метою розширення знань учнів про чай, його цілющі властивості учнями 7 класу (класний керівник Мельник Світлана Вікторівна) організована подорож в КРАІНУ ЧАЮ.

Учні школи познайомились з історією поширення чаю в Європі, представники фірми " Мономах" представляли різні сорти чаю, провідні спеціалісти "Держтестстандарту" проводили досліди  наявності вітаміну " С "в чаї, дієтологи розповіли про 11 положень благотворної дії чаю. Учні школи мали можливість переглянути відео про китайську церемонію заварювання чаю та посмакувати чаєм заварений з мяти, листя і цвіту суниці,пелюстки шипшини, вишневих гілочок.

Учні та педагоги школи дякували Мельник Світлані Вікторівні та колективу 7 класу за змістовний та цікавий захід-подорож.

10.04.2014 | Aдмін