День Еврики (математики)

Декада початкових класів триває. Сьогодні день пройшов під девізом:

"Найдавніша на планеті,

Всіх наук – цариця!

Математика, ти наша

Вірна помічниця!"

В запланованих заходах брали участь учні молодших класів закладу, а вчителі докладали максимум зусиль для забезпечення рівних можливостей для всіх дітей, незалежно від рівня їхніх навчальних досягнень. В кожному класі пройшли класні години присвячені математиці. Так, першокласники поринули у веселий світ математики і протягом дня виконували інтерактивні завдання та дидактичні ігри. Цікаві завдання на логіку та кмітливість викликали у дітей багато позитивних емоцій. Другокласники провели математичну вікторину «Розумники і розумниці» під час якої діти не тільки відповідали на запитання, розв’язували цікаві задачі та ребуси, а й показали, що володіють почуттям гумору, вміють підтримувати один одного; виявляють вміння виконувати завдання в парах. «Година цікавої математики» захопила учнів 3 класу, бо у цікавій формі учні закріплювали одержані знання з математики; розвивали мислення, пам'ять, вміння спілкуватись. А учні 4 класу провели "Математичний КВК", в ході якого школярі отримали емоційно-позитивний заряд. Кожен із них, враховуючи свої індивідуальні особливості та інтереси, міг працювати із захопленням.

Кожен клас початкової школи поринув у цікаві мандрівки по країні Математики і всі зрозуміли, що математика вимагає уяви та інтуїції, сприяє розвитку інтелекту та формуванню таких рис характеру, як зібраність, вміння долати труднощі, доводити розпочату справу до кінця, спонукає їх до активної пізнавальної діяльності.

15.01.2019 | Aдмін