День природи

Сьогоднішній день в початковій школі пройшов під девізом: «Природа рiдна — наша втiха, тож хай вона не знає лиха».

Протягом дня учні 2 класу разом з класним керівником Івангородською Л.М. подорожували сторінками Червоної книги України. Діти прослухали розповідь та переглянули презентацію про зникаючі види тварин і рослин, з’ясували чому необхідно берегти природу, розкрили таємницю кольорових сторінок Червоної книги, пояснили основні правила поведінки в природі а також відповіли на запитання медіавікторини. Вчитель 3 класу Кондратюк Г.М. провела вікторину на розпізнавання живої та неживої природи. Вчитель використала загадки, цікавинки про дива природи, кросворди та завдання, заздалегідь підготовленими учнями. Для проведення вікторини  «У царстві живої природи»  вчитель  4 класу Васильчук О.А. підготувала багато цікавих завдань на розвиток  комунікативних та інтелектуальних  вмінь. Також вчителем були використані загадки, кросворди та роздатковий матеріал. Протягом дня учні мали змогу переглянути науково-популярні фільми. Учні всіх класів взяли активну участь в акції «Годівничка для птахів», яка відбулася на шкільному подвір’ї.

16.01.2019 | Aдмін