День права

Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими. Кожна дитина має на це право.

Я маю право жити на землі,

Творити, дихати, учитись,

Примножувать багатства всі її,

Своєю Україною гордитись.

В рамках декади початкових класів було проведено День правових знань. Школярі згадували права дитини в малюнках і віршах, розглядали ілюстрації «Я дитина України, які я маю права». Учні згадали, який спеціальний статус може мати дитина і як держава повинна підтримувати таких дітей. Детальніше познайомилися з правами наданими від народження, набутими з досягненням певного віку. Ознайомилися із спеціальними установами та закладами для дітей, які потребують захисту та де можна захистити свої права на міжнародному рівні. З другокласниками було провели круглий стіл «Великі права маленької дитини». Протягом дня з учнями 1 – 4 класів було переглянуто відеофільм «Права дитини – буктрейлер».

23.01.2019 | Aдмін