У світі книги чарівної

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати  до читання книжок, пропагує книгу.

В рамках декади початкових класів бібліотекарем Музикою Т.С. був проведений бібліотечний урок в першому класі «Диво, ім’я якому – книга». Діти уважно прослухали розповідь бібліотекаря про книги, хто саме їх створює, з’ясували з чого складається книга і чому таке велике значення в поглибленні знань вона має.

Діти ознайомились з презентацією про книги навчальні та для дозвілля. Відвідав  бібліотечний урок казковий герой Буратіно.

Також в бібліотеці було організовано презентацію книг Г.Х.Андерсена для наймолодших школярів під назвою «Мої  улюблені перші книжки». Багато хто з дітей почули вперше як багато казок для дітей написав автор.

Казка —це дитинство людства і його мудрість. Читати і слухати казки, легенди, пісні, прислів'я, приказки, притчі... насолода і задоволення. Нехай вони ідуть по світу, нехай живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити.

25.01.2019 | Aдмін