Районний семінар керівників закладів загальної середньої освіти Гайсинського району

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 06 лютого 2019р., на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 м.Гайсин, під керівництвом начальника управління Шрамко В.М., проведено районний семінар керівників закладів загальної середньої освіти Гайсинського району на тему "Від ЗНО 2018р. до ЗНО 2019р"

Презентаційний та науково-теоретичний блоки семінару були представлені візитівкою, відеофільмом про роботу навчального закладу та презентацією директора школи Шеремети І.К. «Презентація роботи адміністрації, педагогічного колективу закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів №3 м. Гайсин з питань забезпечення належного рівня знань учнів з базових предметів у процесі підготовки до ЗНО (динаміка, порівняння результатів, висновки»

Практичний блок семінару висвітлив систему діяльності адміністрації та педагогічного колективу у вирішенні питань методичної теми семінару. Про те, як педагоги СЗШ І-ІІІ ступенів №3 м. Гайсин проводять роботу по підготовці до ЗНО та ДПА на практиці, учасники семінару змогли пересвідчитися відвідавши другий та третій уроки за шкільним розкладом в ІV-ХІ класах у вчителів Порохнявої В.Д., Ковальчук А.М., Турчин А.М., Ковальської М.А., Терлецької Т.Г., Панасюк Н.М., Семенюк Л.В., Васильчук О.А., Данильчик Л.П., Мороз І.В. Усі відвідані уроки були проаналізовані. Також учасники семінару мали можливість переглянути фрагмент відкритого виховного заходу «В гостях у казки», підготовлений учнями 1 – 4 класів.

За наслідками теоретичної і практичної частин семінару було проведено засідання «круглого столу», у ході якого виступили керівники та спікери сформованих груп, проведено ділову дискусію, обмін думками та досвідом по роботі над  успішною підготовкою випускників до ЗНО.

06.02.2019 | Aдмін