Відкритий урок у 7 класі

07.02.2019р. вчителем української мови та літератури Польовою І.В. було проведено відкритий урок на тему "Література рідного краю №3. Микола Луків "Приїжджайте частіше додому".

На уроці звучали вірші та пісні на слова Миколи Луківа; учні підготували прислів'я та приказки про матір, короткі есе, проведено тестування по темі, літературний диктант. Відбулося жваве обговорення творчості Миколи Луківа: учні розмірковували над сенсом людського життя, відповідальністю перед батьком-матір'ю.

Наскрізними словами всього уроку стали слова М. Луківа:

"Приїжджайте частіше додому,

Щоб не мучила совість потому,

Бо не вічні ні батько, ні мати

Завтра можете їх не застати".

Урок мав морально-етичне і виховне значення, навчав учнів любити батька, неньку, шанувати їх, допоки ще живі, допоки ще їх серця б'ються в унісон і палають любов'ю до дітей, адже головне на цій землі - набутися разом у мирі, в злагоді та в любові.

07.02.2019 | Aдмін