Декада суспільно-гуманітарного циклу

11 лютого 2019р. розпочала роботу декада учителів суспільно-гуманітарного циклу.

Учителі української мови та літератури - Польова І.В., Ковальчук А.М. та Турчин А.М. - підготували для учнів  5 - 11 класів цікаві конкурси "Мовні цікавинки від учителів-філологів": тут і ребуси, і кросворди, і фразеологізми, і загадки, а ще прислів'я та приказки. Особливо активними були учні в конкурсі "Продовж прислів'я" та "Відгадай загадку". Школярі навперебій відгадували справжні прізвища та псевдоніми українських письменників, вислови їх творів.

Найактивнішими були п'ятикласники; вони й вибороли І місце. На другому місці учні 9 класу, третє місце присуджено учням 11 класу.

Активністю та кмітливістю відзначились такі учасники мовно-літературного дійства: Кучерук А., Гридько Д.,(5 клас), Летичевський А. (6кл.), Кубінець А., Волошина В. (7кл.), Новаківська А. (8кл.), Поліщук А., Гуцаленко Г., Ющенко О. (9кл.), Драчук М. (11кл.).

Попереду в учнів - нові маршрути: щоперерви їх чекають нові ребуси і кросворди та інші мовні цікавинки від учителів-філологів.

Такі конкурси збагачують світогляд учнів, зацікавлюють їх мовознавчими науками, літературознавчими термінами, витоками усної народної творчості, а також додають знань у підготовці до ЗНО.

11.02.2019 | Aдмін