Тиждень охорони праці

З 16 по 20 квітня в школі проходив тиждень з охорони праці.  Мета проведення тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності — комплексне розв'язання питань забезпечення безпечних умов навчання і праці учасни­ків навчально-виховного процесу та активізація діяльності навчального закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Під час тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності проведено:

творчий конкурс для учнів на найкращий твір з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності;  конкурс для учнів та учителів на найкращий плакат з питань охорони пра­ці та безпеки життєдіяльності; вікторину для учнів початкових класів на тему «Бережи своє здоров'я;  практичне заняття «Допоможи другу» для учнів 5-8-х класів на знання правил надання першої допомоги при нещасному випадку; проведено лекцію для працівників школи на тему «Дотримання правил з охорони праці та безпеки жит­тєдіяльності учасниками навчально-виховного процесу».

20.04.2014 | Aдмін