Інтелектуальна гра «Історичний марафон»

У рамках декади суспільно-гуманітарного циклу вчителем історії Ковальчук А.М. була проведена з учнями 8 класу цікава і захоплива гра« Історичний марафон».

Метою історичної гри було: узагальнити, конкретизувати знання учнів з історії; сприяти глибшому засвоєнню конкретного історичного матеріалу, активізувати пізнавальні інтереси учнів; розвивати уважність, кмітливість, вміння логічно мислити, лаконічно та аргументовано висловлювати свою думку; виховувати інтерес до історії та дух змагальності, почуття співпереживання за команду, відповідальність за власні дії в команді, доброзичливість, тактовність, повагу до культурних надбань людства, почуття національної самосвідомості та національної гідності.
     Клас був поділений на дві команди: «Знавці історії» та « Мандрівники». Кожна команда чітко представила свій девіз та назву. Учасникам змагань   довелося  подолати нелегкі і насичені зупинки,  які охоплювали завдання різної складності.
Гра допомогла узагальнити та систематизувати знання з теми «Національно-визвольна війна українського народу»  і підняла всім настрій, навчила учнів працювати в команді,  допомагати один одному, дослухатися до чужої думки. Перемогу здобула команда «Мандрівники», які набрали 28 балів. Учні 8 класу були задоволені своїми результатами та проведеним історичним змаганням.

12.02.2019 | Aдмін