Дидактична гра «Перші кроки до ЗНО»

Згідно плану роботи декади суспільно-гуманітарного циклу в навчальному закладі вчителем української мови та літератури Ковальчук А.М. була проведена з учнями 11 класу дидактична гра «Перші кроки до ЗНО».

Змагання проводилось з метою перевірки якості вивченого матеріалу  з української мови, літератури, знання традицій; розвитку  довготривалої пам’яті учнів, самостійності суджень, комунікативності, уважності, витримки; формування в учнів уміння працювати з тестовими завданнями різної форми й різного ступеня складності; виховання в дітей самодисципліни, самоконтролю.
    Такі  різноманітні дидактичні ігри пожвавлюють урок, викликають зацікавлення в учнів, допомагають кращому засвоєнню матеріалу, сприяють розвитку пізнавальних інтересів учнів.
     Застосування тестових технологій на різних етапах навчання поруч із традиційними формами роботи на уроках української мови та літератури  забезпечує якісну підготовку учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

13.02.2019 | Aдмін