АФГАНІСТАН – це біль і смуток!

Афганістан… У нашій свідомості це слово стало синонімом людського лиха, справжнього пекла. Найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Не злічити страшного невимовного горя у тих сім`ях, до яких прилетіла чорна звістка про загибель сина, брата, коханого, чоловіка Афганська війна безжально перекреслила тисячі молодих життів, понівечила долі.

Уже 30 років в ці пам’ятні лютневі дні вшановують  пам’ять кожного зі своїх земляків, воїнів, які не повернулися додому. В бібліотеку нашої школи на годину спілкування прийшли учні 7 і 8 класів. Музика Тетяна  Степанівна розповіла дітям про ті жахливі роки, які пройшли хлопці народжені у 60 роках. Згадали воїнів-інтернаціоналістів Гайсинщини, і хвилиною мовчання віддали їм свою шану. Також діти мали змогу подивитись фільм знятий  Гайсинськими ветеранами спілки воїнів-афганців. До уваги була запропонована виставка «Афганістан для нас – це біль і смуток!»

Скільки років щасливої тиші!

Та вривається голос в ефір,

Що благає, нагадує, кличе:

“Захистіть, збережіть, люди, мир!

Кожен день, кожен час пам`ятайте,

Скільки жертв нам війна принесла.

Все, що можна, для миру віддайте,

Збережіть для нащадків життя!”

15.02.2019 | Aдмін