Круглий стіл «У світі фразеологізмів»

Згідно плану роботи декади суспільно-гуманітарного циклу в навчальному закладі під керівництвом учителя української мови Ковальчук А.М. з учнями 5 класу був проведений круглий стіл «У світі фразеологізмів»

Метою заходу було: поглибити знання учнів з української фразеології; розкрити функціонально-стилістичні можливості лексичних та фразеологічних одиниць; формувати вміння використовувати фразеологізми в мовленні; збагатити словник новими крилатими висловами; розвивати творче мислення, комунікативну активність; виховувати пошану до скарбниці народної мудрості, інтерес до вивчення рідної мови. Найактивнішими учасниками круглого столу   стали такі учні: Калінчук Максим, Гридько Дарія,  Росошенко Богдан, Грицина Владислав, Запорожець Анжела, Матвієнко Марія, Кучерук Анастасія.
   Учні зрозуміли і переконались у тому, що українська фразеологія – це найбільший  скарб  і невичерпне джерело культури, духовне багатство народу. Вона є органічною частиною нашої повсякденної мови і становить один з основних невід’ємних її складників. П’ятикласники  закликають усіх вживати фразеологізми доречно та влучно,  прикрашати свою мову, робити її живою та яскравою. Пам’ятайте:  українська мова- це скарбниця, яка зберігає історію та культуру кожного народу, його минуле, а також нотує сьогодення, визначає його майбутнє.

19.02.2019 | Aдмін