Декада суспільно-гуманітарного циклу

В рамках декади суспільно-гуманітарного циклу вчителем англійської та німецької мови Федоренко В.В. було проведено ряд заходів.

У 2 класі «Природа. Світ навколо нас – розваги». Учні повторювали пори року, складали пазли. Потім розіграли сценку про сім'ю собачки Бенні - пальчиковий театр. Повторювали вивчені слова, алфавіт, читали і малювали улюблену букву. У 3 класі було проведено квест-гру "Весела англійська", в ході якої за допомогою пантоміми школярі повторювали вивчені слова, працювали в парах - складали і розігрували діалоги-інтерв'ю, у групах змагалися, хто підбере найбільше слів з певної теми за 2 хвилини. У 4 класі -  конкурс на кращу проектну роботу "Моя улюблена тварина". Було проведено виставку і захист проектів за пройденою темою "Природа", почали вивчення нової теми "Подорож", складали і розігрували діалоги на використання нової граматичної конструкції. У 5 класі - інтелект-шоу "Цікава німецька".  Спільно всім класом створили дерево дружби. Провели фінал конкурсу найкращого запам'ятовування фраз про дозвілля. Грали в гру "Музична скринька".

19.02.2019 | Aдмін