Місячник педагогічної майстерності

В рамках місячника педагогічної майстерності вчителем початкових класів Хріновською Н.І та вчителем образотворчого мистецтва Данильчик Л.П. було проведено бінарний урок у 1 класі на тему "Читання текстів. Вправляння у правильній вимові слів. Позначення голосних та приголосних звуків на письмі".

Урок розпочався з емоційного налаштування. Увагу учнів привернули цікаві загадки про транспорт, які висвітлили тему уроку. Учні актуалізували свої знання за допомогою гри з використанням цеглинок "Знайди слово - підпис до малюнка". Різнокольорові цеглинки стали перехідним елементом до образотворчого мистецтва, де учні повторили основні і похідні кольори. Цікавим завданням була вправа "Склади слова із складів". Основними завданнями учнів було написання з'єднань з буквою "Це" та виконання малюнка автомобіля. В ході уроку учні засвоїли нове поняття "композиція".

20.02.2019 | Aдмін