Декада суспільно-гуманітарного циклу

Сьогодні у школі в рамках декади вчителів суспільно- гуманітарного циклу проходив день англійської мови. Вчителем Ковальською М.А. було проведено ряд заходів. У 1 класі учні залюбки складали пазли з домашніми улюбленцями та вивчали літери англійського алфавіту. П'ятикласники залюбки грали у гру " A Magic 5" , де вчилися застосовувати ЛО з різних тем. Самі активні учні підготували міні проекти на тему "Summer clothes". Учні 6 класу змагалися за звання найкращого знавця англійської мови. Перемогу здобув  Летичевський А. У 7 класі учні пробували себе в умінні складати слова за допомогою  настільної гри " Scrabble". Учениця 8 класу Новаківська А. продемонструвала  презентацію на тему " Musical instruments". Учні 11 класу познайомили своїх однокласників із життям та творчістю великого поета Вільяма Шекспіра.

21.02.2019 | Aдмін