Мовознавчий турнір «Знавці рідної мови»

В рамках декади суспільно-гуманітарного циклу та з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови  вчителем української мови Ковальчук А.М.  був проведений  з учнями 5 класу мовознавчий турнір «Знавці рідної мови».

Метою заходу було: навчити дітей розуміти і збагачувати рідну мову; сприяти розширенню і поглибленню знань учнів про красу і силу рідної мови; розвивати творчі здібності, пізнавальну активність, продуктивне мислення; виховувати любов до рідного слова та бажання здобувати  нові знання.
Під час гри учні мали подолати різні етапи  і отримати за це відповідні бали. Кожен учасник намагався здобути перемогу і  показати свою кмітливість та винахідливість. Учні в захопливій і нетрадиційній формі  демонстрували  набуті знання з орфоепії, орфографії, фразеології, морфології, а також з культури мовлення.
Надзвичайно цікавим та пізнавальним пройшов турнір мовознавців між п’ятикласниками.  Результати змагання  виявились такими: І місце посів Калінчук Максим, ІІ місце - Кириченко Максим та Кучерук Анастасія, а ІІІ місце отримала Запорожець Анжела.

21.02.2019 | Aдмін