Навчальний проект: "Грак - птах 2019 року в Україні"

У 2 класі під керівництвом класного керівника Івангородської Л.М. було проведено колективний навчально-пошуковий проект з природознавства - "Грак - птах 2019 року в Україні". Проект мав на меті: ознайомити учнів із птахом року в Україні; зацікавити учнів проблемою збереження птахів; навчити дітей самостійно здобувати інформацію, працюючи з різноманітними текстами та джерелами інформації.

В рамках проекту учні виконали пошук інформації про грака: опис птаха, середовище його існування, харчування, зимівля, відмінність грака від ворони та крука, охорону,  підготували вірші, малюнки, та репродукцію картини на якій зображено цього птаха, колективно працювали над плакатом «Піклуймося про пернатих друзів».

21.02.2019 | Aдмін