"Стоп булінг"

Соціальна нестабільність, що склалася у сучасному суспільстві, зумовлює зростання різних відхилень в особистісному розвитку та поведінці школярів. Це підвищена тривожність, духовна спустошеність, байдужість, жорстокість, агресивна поведінка. Особливу увагу привертає проблема насильства в дитячому та підлітковому середовищі, що отримала назву «шкільне цькування», а у міжнародній термінології – булінг.

З метою  ознайомлення  учнів із поняттям «булінг», визначення ознак жертв цькувань і методами профілактики виникнення та  подолання проявів булінгу вчителем  Івангородською Л.М. в  2 класі було проведено урок-бесіду «Стоп булінг».  В ході уроку учні ознайомилися з поняттям булінг, його видами та проявами, розвивали навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування. Школярі мали можливість переглянути відео-лекторій «Що таке булінг», «Як боротися з булінгом: поради для дітей».

27.02.2019 | Aдмін