Професії

всі важливі, гарні чесні,

та одну я обираю -

Ту, що хист до неї маю.

Хтось малює неперевершені картини, комусь до душі запах моря і штурвал, у когось дух перехоплює від гірських вершин, а чиєсь покликання - рятувати життя. Яким же неймовірним цікавим, захоплюючим та різноманітним заняттям може присвятити себе людина!

Тому протягом тижня учні 1 класу знайомилися з різними професіями, вони переконалися, що кожна професія важлива. Дітям пропонувалося витягнути картку з назвою професії і розповісти про неї. Серед назв були такі, що діти добре про них знають - водій, лікар, швачка, доярка, продавець, тощо, а також такі професії, про які діти чують вперше - кінолог, єгер, авіаконструктор, диспетчер. Про ці професії дітям розповів вчитель. Складали із складів слова - назви професій. Проведено дидактичну гру "Покажи професію", де діти імітували дії людей різних професій. Цікавим було завдання скласти пазли. Були в ролі лікаря та вчителя.

Діти розказували про професії своїх батьків. А також у "Кріслі автора" діти охоче поділилися своїми мріями про професію.

01.03.2019 | Aдмін