«Тарас Шевченко - України син»

6  березня, напередодні 205-ої річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка, бібліотекарем школи Тетяною Степанівною Музикою та учителями української мови і  літератури Польовою Іриною Василівною, Ковальчук Анною Миколаївною, Турчин Аллою Миколаївною була підготовлена літературознавча вікторина  «Тарас  Шевченка – України син».

Учні старших класів змагалися за першість у вивченні творчості великого Кобзаря. Найактивнішими знавцями та читачами творів Шевченка стали такі учні: Поліщук Анастасія, Чорна Анна - 9 клас,  Плахотнюк Олександр, Воронова Валерія, Яценко Катерина – 8 клас. А також на уроках української мови та  літератури  вчителі провели «Хвилинки Кобзаря», наповнивши зміст уроків величними словами, заповітами  Тараса Григоровича. Змінюються часи, але незмінним, невичерпним і, по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається сам Т. Г. Шевченко. Його творчість для багатьох поколінь надважлива і житиме доти, допоки буде жити наша Україна!

06.03.2019 | Aдмін