День поезії

Щорічно 21 березня бібліотека збирає учнів небайдужих до такого жанру літератури, як поезія.  Саме в цей день, коли відзначають традиційно свято – Всесвітнього дня поезії, діти збираються, щоб пригадати вірші своїх улюблених поетів.

В цей день читачі знайомляться з книжковою виставкою «Поезія – це завжди неповторність». Представлена література знайомить з ліричними сонетами В. Шекспіра, віршами О.Пушкіна, Л.Українки, П.Тичини, А. Ахматової, В. Симоненко, В. Стуса та прекрасної нашої сучасниці Л. Костенко, яка 19 березня відсвяткувала своє 89 річчя.  Цьогоріч на зустрічі вчителів з учнями старших класів, яку назвали словами Ліни Костенко «Поезія – це завжди неповторність» прозвучали її вірші «Ти знов прийшла моя печальна Музо», «Пастораль ХХ століття», «Пришкандибала осінь по стерні», «Як пощастило дівчинці в 17» та багато інших. Читали  і учні також. Вірші поетеси вражають своєю щедрістю почуттів, тонкою, проникливою лірикою та навчають нас ніколи не нарікати на життя, а насолоджуватись його проявами та яскравими моментами.

«Я вибрала долю собі сама

І що зі мною не станеться,

У мене жодних претензій нема

До Долі -  моєї обраниці!»

Організатори зустрічі бібліотекар Музика Т.С., учителі української мови та літератури Польова І.В., Турчин А.М. та Ковальчук А.М. дуже сподіваються, що кожен відшукає у віршах, що прозвучали щось своє, близьке і зрозуміле.  Тому що поетичне слово містить у собі якусь незриму, непомітну і водночас велику силу.

21.03.2019 | Aдмін