Засідання педагогічної ради

Сьогодні В СЗШ І – ІІІст. №3 м.Гайсин відбулося засідання педагогічної ради «Правова освіта та виховання».

Було розглянуто питання:

1.       Правова освіта та виховання.

2.       Про проведення ДПА/ЗНО у 2018/2019н.р.

Розпочала роботу педагогічної ради директор школи Шеремета І.К. По першому питанню виступила вчитель історії та правознавства Мороз І.В., яка висвітлила питання стосовно системи правоосвітньої та правовиховної роботи у школі, принципи організації правового виховання школярів, його мету та завдання. Окрему увагу було приділено основним нормативним документам, за якими реалізується даний напрям виховної роботи; Васильчук О.А. «Правове виховання молодших школярів», Панасюк Н.М. «Девіантна поведінка дітей та молоді: проблеми та шляхи подолання»,  Затока О.А. організувала інтелектуально-правову гру, в ході якої присутні поглибили свої знання з правознавства, та удосконалювали вміння вирішувати педагогічні ситуації.

Шкільний психолог Данильчик Л.П. проаналізувала результати  анкетування учнів  6-9 х класів з питань правової грамотності, визначила недоліки та надала рекомендації на майбутнє щодо роботи вчителів та класних керівників з правової освіти та правового виховання учнів школи.

По другому питанню виступила директор школи Шеремета І.К. Вона ознайомила присутніх з наказом МОН України № 59 від 25.01.2019 року «Про проведення в 2018/2019 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту» та з наказом МОН №116 від 01.02.2019 року «Про внесення змін до додатка 2 наказу МОН від 25 січня 2019 року № 59».

26.03.2019 | Aдмін