Радість дітям

Дитячий майданчик, не раз ще прийду

до тебе за сміхом дитячим…

Сьогодні в  СЗШ І – ІІІ ступенів  №3 м. Гайсин було справжнє свято – для учнів, малечі дошкільного віку, їхніх батьків, адже цього дня у школі урочисто відкрито новий  дитячий ігровий майданчик. Впродовж весняних канікул на шкільному подвір’ї було облаштовано територію, встановлено гойдалки, каруселі, гірку. Ігровий майданчик  отримала малеча за сприяння Народного депутата України  Миколи Кучера.

Дитячий ігровий майданчик  – це не тільки радість для дітей, а й для батьків, адже його мають можливість відвідувати всі діти мікрорайону.  Дитячий сміх тепер лунає тут до пізнього вечора. А дорослі мають можливість спостерігати за тим, як на свіжому повітрі бавляться та набираються сил їхні дітлахи.

Трудовий, учнівський та батьківський колективи школи, громадськість мікрорайону щиро  дякують Миколі Кучеру  за чудовий подарунок, за ту добру справу, яка спрямована на благо дітей, адже таким чином формується, виховується майбутнє української нації.

01.04.2019 | Aдмін