Всесвітній день дитячої книги

«Мої казки адресовані настільки ж дорослим, скільки і дітям!»

Г. К. Андерсен

Кожного року весною, коли пробуджується природа, 2 квітня відзначаємо іменини дитячої книги.
       Саме у цей день 1805 року у Данії народився славетний дитячий казкар Ганс Крістіан Андерсен – чарівник, що вчить бачити навколо себе прекрасне, приймати і віддавати добро, радіти життю, вірити у перемогу сонця над мороком. Тому, починаючи з 1967 року з ініціативи і за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги.

В бібліотеку нашої школи завітали учні молодших класів та учні 5 класу. Поспіскувавшись з бібліотекарем Музикою Т.С. , пригадали біографію знаменитого казкаря. Подивились цікаве відео про його творчість. А казкова вікторина «Впізнай героїв Андерсена» не залишила байдужими нікого. Дуже багато дітей насправді знають і люблять казки Андерсена. Це і «Принцеса на горошині», «Русалочка», «Гидке каченя», «Снігова королева», «Кресало».

Маленькі читачі мали змогу поринути в дивовижний світ ― у світ книжкової мудрості, в океан книжкових пристрастей і подій, відповідаючи на питання вікторини. Учні мали змогу також  ознайомитись з  книжковою виставкою «Улюблені казки Г.К.Андерсена», в яких поєднується романтика і реалізм, фантазія та гумор.

02.04.2019 | Aдмін