"Обережно! Ігровий майданчик"

Відповідно до плану декади предметів художньо-естетичного та спортивно-оздоровчого циклу та плану роботи учнівського самоврядування школи, під таким гаслом сьогодні  Новаківська Аліна -  голова учнівського самоврядування разом із представниками центру дозвілля провели серед учнів початкової школи інформаційно-роз'яснювальну хвилинку щодо безпечного поводження на шкільному ігровому майданчику.

З учнями обговорили як правильно користуватись окремими ігровими елементами, що забороняється робити під час гри і до яких травм може призвести порушення встановлених правил безпеки.

Окрім того, було виготовлено інформаційний бюлетень, який розмістили в холі у початківців та заборонні таблички, які знайшли своє місце біля відповідної конструкції ігрового майданчика.

03.04.2019 | Aдмін