Свято зустрічі птахів

Як надходить весна в нашім краї,

Повертаються з вирію ті,

Що на крилах весну зустрічають,

Їй несуть голоси молоді.

Птахи – провісники весни, що приносять її на своїх крилах із вирію – царства вічного літа. Ще з давніх - давен люди вважали, що тепло приносять саме перелітні птахи. З теплих країв летять до нас пернаті друзі. Гостинно зустрічати їх – наш  обов’язок.

Свято  зустрічі  птахів  традиційне  для  нашої  школи. Екологічний захід "Птахів зустрічаємо" підготувала і провела разом з учнями 5 класу вчитель біології Панасюк Н.М.

Метою свята було поглибити та розширити знання дітей про птахів, розвивати пізнавальні інтереси до навколишнього середовища, виховувати бережливе ставлення до природи, до птахів, бажання допомогти їм та оберігати їх; розширити уявлення учнів про звичаї українського народу, зокрема, про звичай зустрічі птахів. Діти  читали вірші, співали пісні, розповідали легенди, відгадували  загадки. Згадали і прикмети, пов'язані з птахами. Свято  супроводжувалося записом співу  птахів та  цікавою  змістовною  презентацією.

03.04.2019 | Aдмін