Міжнародний день Інтернету

Сьогодні Інтернет-розробники та веб-майстри всього світу святкують Міжнародний день Інтернету.

З метою формування в підростаючого покоління уявлення про можливі негативні прояви використання мережних ресурсів, на виконання плану декади предметів художньо-естетичного та спортивно-оздоровчого циклу, учні школи також долучились до Інтернет - спільноти та разом з вчителем основ здоров'я Затокою О.А. обговорювали основні небезпеки, у які потрапляють користувачі всесвітньої павутини.

На уроці - тренінгу в 5 класі з'ясовували причини, через які користувачі стають жертвами шахраїв, викрадачів особистих даних, вірусних атак та виробили правила як не потрапити в "тенета" таких зловмисників.

З учнями 7 класу особливу увагу зосередили на кібербулінгу - різновиду булінгу серед підлітків та правилам користування ресурсами Інтернет-мережі.

04.04.2019 | Aдмін