Ранкова гімнастика

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я, в рамках фестивалю ранкової гімнастики "Рух  заради здоров'я" день в школі розпочався з загальношкільної ранкової гімнастики, до проведення якої долучились вчитель фізичної культури Новаківський О.М., класні керівники, вчителі та всі бажаючі учні 1-11 класів.

Всі знають, що здоров'я - найбільша цінність для кожної людини, адже по справжньому щаслива та людина, яка абсолютно здорова.

Формування в учнів віддповідального ставлення за збереження власного здоров'я одне із  пріоритетних завдань, які стоять перед сучасною школою. Адже саме рухова активність сприяє нормальному фізичному розвитку дитини, зміцненню імунітету, запобігає розвитку хронічних хвороб, допомагає сформувати такі необхідні характеристики як витривалість, міцність, силу. Фізичні вправи на свіжому повітрі збагачують кров киснем та нормалізують роботу всього організму, а ранкова гімнастика пробуджує організм від сну, активізує до роботи, сприяє гарному емоційному настрою.

Тому в школі постійно здійснюється робота з популяризації виконання ранкових вправ та залучення учнів до активного відпочинку.

У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім нам - бути здоровими і життєрадісними! Зі святом Вас!

05.04.2019 | Aдмін