Рух заради здоров'я

З метою реалізації заходів, присвячених Всесвітньому дню здоров'я у СЗШ І – ІІІст. №3 м.Гайсин проходить фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я». Головною метою фестивалю є пропаганда активного способу життя, як одного із чинників гармонійного розвитку людини.

Педагогами організаторами школи Копняк С.В. та Затокою О.А. організовано та проведено виконання комплексу загально-розвиваючих вправ під ритмічну мелодію, до акції були залучені учні початкових та середніх класів. Спортивними «тренерами» стали учні 11 класу: Копняк Богдан, Дундук Марина, Коц Валентина. Учні залюбки виконували запропоновані вправи, особливо учні початкових класів, найстараннішими звичайно ж були першокласники.

Вже стало доброю традицією проводити спортивні змагання з піонерболу між учнями та вчителями школи. Цей рік не став винятком. Сьогодні вчителем фізичної культури Новаківським О.М. було організовану гру, яку з нетерпінням чекали всі. Гра завершилась рахунком 1:1.

10.04.2019 | Aдмін