Майстер - клас з розпису писанки

В рамках декади художньо-естетичного циклу вчителем образотворчого мистецтва Данильчик Л.П. проведено майстер – клас з розпису писанки. Учні 5,8 класів із особливим задоволенням прослухали цікаву розповідь про історію писанки та чим вона відрізняється від крашанок, дряпанки, крапанок і т.д.,  а також ознайомили із технікою виконання цього прекрасного виробу.

З давніх-давен батьки дарували писанки дітям, дівчата – хлопцям, господині – дорогим гостям. Народ вірив у те, що людина, яка потримала в руках писанку (або її виготовила своїми руками), ніколи не зможе чинити зла.

Процес виготовлення писанки досить складний, потребує особливого терпіння і вміння. Тому під час роботи над писанкою в класі панувала тиша.

Нарешті робота завершена. Тож котися, писанко, у світ людям на добро, на щастя, на долю!

Мов сонечко, маленьке і чарівне,

Котилась писанка із маминих долонь.

Як символ радості і щастя, щось магічне,

як хліб, вода, земля і як вогонь…

12.04.2019 | Aдмін