Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Національно-патріотичне виховання завжди було і залишається пріоритетним напрямом у роботі з учнівською молоддю. Так, у СЗШ І – ІІІст.№3 м.Гайсин пройшов шкільний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура", де змагалися учні 1-4 класів (рій «Козачата»), 5-6 класів (рій Соколята»), 7-8 класів (рій «Серце патріота»).  Рої змагалися в 5 конкурсах та  змаганнях: «Впоряд», «Турист»,  «Рятівник»,  «Відун» та силовому змаганні «Перетягування линви».

Захід пройшов дружньо, бадьоро, весело та продемонстрував, що сьогоднішній молоді притаманні такі риси, як патріотизм, почуття обов’язку та відповідальності, вірності і відданості Батьківщині.

За підсумками гри перше місце розділили рої «Козачата» і «Соколята», друге місце здобув рій «Серце патріота». Вітаємо переможців.

24.04.2019 | Aдмін