Підсумкова лінійка за квітень

Сьогодні в школі відбулася загальношкільна робоча лінійка, на якій було підведено підсумки роботи учнівських колективів за квітень місяць.

На лінійку завітав директор офісної компанії "Ліга Експерт" Віталій Перкун, який нагородив учасників та переможців конкурсу "Краща Писанка 2019" . Віталій Перкун подякував всім за участь та закликав й надалі брати участь у конкурсах.

На лінійці дипломами та сертифікатами були нагороджені учні 1 - 3 класів за участь в Інтернет-олімпіаді з української мови "Всеосвіта Весна-2019", грамотами нагороджені рої "Козачата", "Соколята", "Серце патріота" за участь у Всеукраїнській військово-патріотичній грі "Сокіл-Джура", а також грамоти отримали учні 5-9 класів за участь у спортивних змаганнях.

25.04.2019 | Aдмін