Чорнобиль не має минулого часу

Хай стане мир міцнішим у стократ,

Хай над землею чисте небо буде,

Чорнобиль – попередження, набат,

Його уроків людство не забуде.

Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та життя людей. Подвиг хлопців, які ціною свого життя на завжди увійшов до літопису мужності й патріотизму українського народу. Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед їх героїзмом і самовідданістю.

Сьогодні  педагогом-організатором Копняк С.В. та бібліотекарем школи Музикою Т.С. була підготовлена година спілкування з відеопереглядом  та книжкова виставка «Чорнобиль, трагедія, пам’ять». Діти слухали розповіді  про ті страшні події, які сталися 33 роки тому, читали вірші, згадували прізвища тих хто першими кинулись на ліквідацію пожежі. Організаторам заходу вдалося донести до дітей ту глибину і трагізм трагедії, яку пережила Україна, і не тільки, та  ті наслідки, які відчутні і понині. В заході прийняли участь діти всіх класів школи.

Безумству хоробрих – життя за життя.

Щоб тільки лишились і мати, й дитя.

Не всі виживають – та житиме світ –

І спів материнства, і день-первоцвіт.

26.04.2019 | Aдмін