Безпека дорожнього руху

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у СЗШ І – ІІІст.№3 м.Гайсин з 06 по 11 травня проходить Тиждень безпеки дорожнього руху .

В Рамках тижня учні 2 класу (класний керівник Івангородська Л.М.) провели гру «Твоя безпека». Метою гри - було нагадати учням правила дорожнього руху, пояснити необхідність їх дотримання, виховувати уважність, обережність. Діти завітали до країни Дорожніх Знаків та запам’ятовували правила дорожнього руху.  Цікаві ігри, конкурси та завдання, спрямовані на вивчення дорожньої розмітки, сигналів світлофора, правил безпечного пересування  дуже сподобалися малечі. На закінчення,  Світлофор та Регулювальник, провели сюжетно – рольову гру «Ми водії» та естафету «Будь уважним!». Учні закріпили знання про користування світлофором, запам’ятали сигнали регулювальника, пригадали правила для пішоходів, зрозуміли, що своєю ризиковою поведінкою вони можуть  завдати шкоди не тільки собі, а й іншим людям.

08.05.2019 | Aдмін