День вишиванки в нашій школі

16 травня Україна святкує День вишиванки. Учні та вчителі СЗШ І – ІІІ ст.№3 м.Гайсин з великим задоволенням долучилися до Всеукраїнського флешмобу.

Сьогодні дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. В акції взяли участь не лише учні, а й усі вчителі.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Протягом дня по класах відбулися виховні заходи, на яких учні та вчителі розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка.

Україно, одягни вишиванку,

Пригадай, як колись було,

Її гордо носило місто,

І пишалося кожне село.