Тиждень фізичної культури і спорту

Хто з фізкультурою на «ти»,

в житті досягне він мети,

бо в спорті — міць та сила

і для душі, й для тіла.

З метою пропаганди  здорового способу життя з 20.05. по  23.05.2019 року в  СЗШ І – ІІІст. №3 м.Гайсин проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Здоров'я кожної людини – це його багатство». Під час проведення тижня  робота вчителів фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на: виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення  здоров'я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом; виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту,  взаємовиручки і підтримки.

Тиждень розпочався з загальношкільної лінійки в ході якої вчитель фізичної культури Новаківський О.М. ознайомив присутніх з планом заходів. Протягом тижня було організовано загальношкільний легкоатлетичний забіг серед учнів 1-9кл. «Веселі старти» відбулися для школярів 2-4 класів. А учні 5-6 х класів  змагалися в комбінованій естафеті «Старти надій». Для учнів 5- 6 класу було організовано змагання з футболу. Скільки радощів, гарного настрою, здоров'я, бадьорості отримали учні! Переможців змагань було нагороджено грамотами на підсумковій лінійці.

23.05.2019 | Aдмін