Табір відпочинку

Екскурсії!!! Що може бути цікавіше?!!

Це - нові враження, позитивні емоції та море задоволення!

Кожен загін провів сьогоднішній день по-особливому: старшокласники відправилися на екскурсію до міської бібліотеки. В світлому та затишному приміщенні бібліотеки на дітей чекали бібліотекарі, які завжди раді своїм маленьким відвідувачам. Вони розповіли про бібліотеку, познайомили дітей з правилами користування книгою, тематичними полицями дитячого фонду, а також проінформували про нові надходження літератури.

Під тягарем згинаються полиці,

І в тиші величавій книжний храм -

Це джерело ідей, думок скарбниці,

Що у майбутнє стежку світить нам.

Молодші школярі відправились на екскурсію до міського парку. Вони гралися, каталися на гойдалках, каруселях, дихали свіжим повітрям і насолоджувались перебуванням на природі!

Ми любимо сонце і квіти,

І літо нам шле свій привіт!

Ми - табору "Сонечко" діти,

Землі нашої цвіт!

Повернувшись до школи на обід, всі діти обмінювались враженнями.

Після обіду було проведено інтелектуально-розважальну гру "Розумники і розумниці!", в якій взяли участь команди з кожного загону, чисельністю по  5 осіб. Гра пройшла цікаво та показала високий інтелектуальний рівень дітей. Перемогу здобула команда 2-го загону "Веселка".

На завершення дня кожен загін випустив стінгазету.

03.06.2014 | Aдмін