Табір відпочинку

Триває робота літнього табору відпочинку "Сонечко»

Четвертий та п"ятий  дні табору, відповідно до плану роботи, були названі : "День захисту навколишнього середовища" та "День БЖД"

У День захисту навколишнього середовища вихователі з загонами провели бесіду  «Навколишнє середовище і наше здоров’я». Після смачного сніданку, загони вирушили на екскурсію до парку, де  мали змогу зібрати природний матеріал, адже в школі на них чекав конкурс "Природа і фантазія".

Результати  конкурсу засвідчили знання і вміння учнів у виготовленні виробів з природного матеріалу, художні здібності школярів, їх творчу індивідуальність.

На основі рішення журі визначено кращими та нагороджено грамотами загони:

І місце – «Смайли»

ІІ місце – загін «It’s my life».

ІІІ місце – загін «Веселка»

День БЖД пройшов під девізом:

Знає хай дитина кожна

Жартувати з життям не можна.

День БЖД розпочався з вікторин "Друзі Мийдодіра" та "Пожежна безпека" де учні мали змогу повторити правила поведінки в різних ситуаціях. Був проведений конкурс плакатів "щоб здоровим бути...", флешмоб "Ми за здоровий спосіб життя", спортивні змагання та естафети.

Щоб рости і гартуватись, і міцніти як броня,

Треба друзі піклуватись про здоров’я вам щодня.

09.06.2014 | Aдмін