Урок мужності

Щороку 28 жовтня українці вшановують величний подвиг визволителів української землі, висловлюють найщиріші слова вдячності людям, які вибороли право на життя і свободу нашого народу, врятували від нацизму народи європейського континенту.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Сьогодні з метою виховання у школярів патріотизму, поваги до історичної пам’яті свого народу, здатності співпереживати учні   2 – 4 класів  (кл. керівники Хріновська Н.І., Івангородська Л.М., Кондратюк Г.М.) було проведено  урок мужності «Вони захищали рідний край».

Пам'ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, учні та педагоги вшанували хвилиною мовчання біля обеліску «Борцям за волю України» і поклали квіти в знак подяки.

23.10.2019 | Aдмін