Табір відпочинку "Сонечко"

Музика, як казка, музика – жива.

В ній любов і туга, та саме життя.

Сьогоднішній день у таборі пройшов під гаслом"Коли співають, - пісня ще жива". Він зібрав у соєму колі  любителів поспівати і тих, хто полюбляє послухати гарне виконання. Розпочався день із вікторини "О музика, о вічна тайна!", яку провела вчитель музичного мистецтва - Копняк Світлана Володимирівна. Діти мали змогу розширити свої знання з музичного мистецтва, та повторити нотну грамоту.

Пісенний конкурс "Карооке" допоміг виявити спавжні таланти.Усі жителі табору поринули у чарівний  світ музики.

Мабуть, найбільш веселим і цікавим став конкурс «Вгадай мелодію». Діти тішились не лише тим, що першими вгадували мелодію, але й тим, що мали можливість заспівати вгадану пісню.

Протягом дня діти співали, танцювали, брали участь у конкурсах тому день промайнув швидко і весело.

10.06.2014 | Aдмін