Декада вчителів початкових класів

09 грудня розпочалася декада початкових класів, яка цьогоріч має назву "Школяриковий сміхограй". Кожен день декади має свою тематику. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. День відкриття розпочався урочистою лінійкою, на якій було ознайомлено учнів з планом проведення декади.

Перший день - День казки, пройшов під девізом "Хто казок багато знає, той завжди перемагає". Протягом дня учні 1 - 4 класів мали можливість переглянути українські народні казки: "Івасик Телесик" (1 кл.), "Колобок" (2кл.), "Котигорошко" (3 кл.), "Язиката Хвеська" (4кл.). Активну участь учні початкових класів взяли у конкурсі малюнків-розмальовок "У світі казки чарівної" 1кл. - Цмокало В., Колібабчук В., Дмитришина С., Форемна В., Ковальчук Н., Войнаровський Я., Безносенко І., Стужук А., Волошина М., Кобзар В., Свірідюк С.; 3кл - Копняк К., Клименко Є., Чернятинський Д, Пікалов А., Іванов М., Снядовський В., Саакян С., Ющенко М., Волковський А.   Дуже цікаво і пізнавально пройшла для учнів 3 класу (кл.кер. Івангородська Л.М.) вікторина "Сторінками українських народних казок", перемогу в якій здобув Іванов Максим. Хріновською Н.І. у 2 класі була проведена гра «Книжковими лабіринтами з казковими героями». Під час якої учні мали змогу не тільки показати свою ерудованість та знання казок, а й позмагатися в швидкості, кмітливості, спритності.

09.12.2019 | Aдмін