День Соборності України

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Це свято наша школа відзначила урочисто та патріотично.
      З нагоди відзначення Дня Соборності України в навчальному закладі було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру.

Вчитель української мови та літератури Ковальчук А.М. організувала серед  учнів 5 - 6 кл. виставку шкільної  газети «Україна – єдина». Здобувачі освіти  складали сенкан про Україну, добирали влучні вислови, цитати та цікаві факти про нашу державу. Кожен побував в ролі редактора та проявив неабияку винахідливість та креативність.
     Учні впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо свобода, незалежність, соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

22.01.2020 | Aдмін